Кар'єра
image

Livatek живе

по-хюґному

Крім веселих моментів та розваг, хюґе — це потужна річ. За своєю суттю хюґе означає щастя, безпеку та приналежність до чогось важливого. І ми, в першу чергу, дбаємо про те, щоб усі в Livatek відчували себе хюґно на роботі та приносили ці цінності у свої родини. Як і Данія, наша компанія - невелика, але щаслива спільнота однодумців

image

Що таке хюґе?

Це не можна описати одним словом. Хюґе - це відчуття, атмосфера, настрій. Коли люди насолоджуються моментами один з одним. Цей термін походить зі Данії і є важливою складовою життів данців - і нашого СЕО теж. Єспер привіз хюґе в Livatek зі своєї батьківщини, маючи на меті одне - поширювати відчуття довіри та захищеності серед наших співробітників та клієнтів. Ми раді вітати наших співробітників та будь-кого поза межами Livatek у спільноті, де піклуються одне про одного.

Як виглядає наше
повсякденне життя

image

По п'ятницях ми готуємо сніданки

Це час, коли ми зустрічаємося, щоб краще дізнатися один одного і насолоджуватися компанією один одного. Ми разом снідаємо, розповідаємо історії та жартуємо. Кожен сніданок унікальний, як і кухар. Наша традиція продовжується з 2013 року.

image

Ми любимо пиво

Не просто п'ємо, а ставимося до нього особливо. Приготування цього самого живого і веселого напою є частиною нашої культури. Ми налаштовуємо процес і смак нашого власного рецепта з тією самою точністю, яку ми вкладаємо в нашу роботу – це секретний інгредієнт!

image

Нам подобається робити щось своїми руками

Це може здатися чимось зовсім незначним – але коли ми майструємо щось власноруч, ми створюємо затишок і однозначно відчуваємо себе щасливіше.

image

Наші вечірки - завжди веселі

Чудові люди, цікаве заняття та смачна їжа – рецепт дуже простий.

image

Ми святкуємо разом

Українські та міжнародні свята, сезонні гуляння та особливі дні – наприклад, коли кожен може привести свою дитину на роботу – все це стає частиною особливої атмосфери Livatek.

image

Ми просто обожнюємо подорожувати

Це та універсальна річ, що об'єднує нас усіх. Ми надзвичайно полюбляємо ділитися досвідом подорожей один з одним.

image

Ми підтримуємо екологічний спосіб життя

Ми підтримуємо 17 цілей сталого розвитку Організації Об’єднаних Націй. Для нас – для Livatek в цілому, так і для кожного зі співробітників – це можливість розпочати діяти. Ми не боїмося змінювати речі навколо.

Фінальне слово

Приємним у хюґному способі життя є те, що, теоретично, він доступний кожному. Адже більшість хюґних занять настільки дешеві, що будь-хто може спробувати їх, не замислюючись про гроші.

Хюґе змушує нас сповільнитися і розслабитися – те, що не кожному вдається. Виділивши час у своєму розкладі на довгі прогулянки, спільні вечері та вечори, присвячені настільним іграм, ми маємо шанс зійти з бігової доріжки роботи, перестати думати про доходи та розходи і просто ловити момент.