Кар'єра

Правила та умови

(Останнє оновлення 20 квітня 2020 року. Зверніть увагу, що у разі зміни умов, описаних у даному Положенні про конфіденційність, Livatek вживе всіх необхідних заходів, щоб повідомити вас до впровадження таких змін).

 1. Контактна інформація з питань конфіденційності:
  Якщо у вас виникли запитання щодо ваших особистих даних, ви можете в будь-який момент звернутися до нашого спеціаліста із захисту даних за адресою privacy@livatek.com.
 2. Джерела ваших персональних даних
  Livatek може збирати та обробляти таку інформацію
  – яку ви особисто надаєте, наприклад, у друкованому вигляді, електронною поштою або надсилаючи особисті повідомлення безпосередньо нашим представникам;
  – яка надається вами під час укладання договору з Livatek;
  – яку ви надаєте під час взаємодії з нашими веб-сайтами, наприклад, за допомогою файлів cookie (докладніше дивіться в Політиці щодо файлів cookie) та веб-форм;
  – що була отримана від третіх осіб, наприклад, кадрових агентств, ваших представників;
  – яка була отримана з відкритих джерел, наприклад, профілів у соціальних мережах, загальнодоступних веб-сайтів, прес-релізів. Livatek не оброблятиме ваші персональні дані, якщо це заборонено чинним законодавством.
 3. Цілі обробки
  Livatek може обробляти ваші персональні дані у зв’язку з певними цілями та відповідними правовими підставами, наведеними нижче:
  – цілі, з якими ви погоджуєтесь у формі згоди, або цілі, які прямо сумісні з ними, беручи до уваги також ваші очікування як суб’єкта даних під час давання згоди на обробку;
  – для виконання контракту, як додатково зазначено в ньому;
  – з метою виконання юридичних зобов’язань, визначених у певному законі чи нормативному акті;
  – законні інтереси, які переслідують члени компанії Livatek, за винятком випадків, коли такі інтереси порушують ваші інтереси або основні права і свободи.
  Якщо ви належите до однієї з наведених нижче категорій, розгорніть відповідний розділ для отримання додаткової інформації. Будь ласка, врахуйте, що ви можете належати до кількох категорій. Якщо вам потрібна додаткова допомога, зв’яжіться з нашим спеціалістом із захисту даних за адресою privacy@livatek.com.
  Якщо Livatek планує змінити ціль обробки на таку, яка не сумісна з оригінальною, ми зв’яжемося з вами, щоб надати вам додаткову інформацію про цілі обробки до її проведення, завжди забезпечуючи відповідну правову основу для обробки, що може включати запит вашої додаткової згоди. Livatek не обробляє ваші персональні дані для автоматизованого прийняття рішень, у тому числі профілювання. У випадках, коли виконується автоматична обробка, Livatek повідомить вас додатково у відповідному розділі цього повідомлення.
 4. Одержувачі персональних даних
  Усі ваші персональні дані зберігатимуться в суворій конфіденційності та не будуть розголошені неавторизованим третім сторонам або оприлюднені без вашого попереднього повідомлення за допомогою цього повідомлення або особисто. Ми можемо поділитися вашими персональними даними з нашими технічними партнерами, які підтримують Livatek у повсякденній роботі та в наданні більш зручних послуг для вас. Наші технічні партнери знаходяться по всьому світу, включаючи країни з різними законами про захист даних і конфіденційність, у тому числі за межами правової системи Європейського Союзу. У будь-якому випадку Livatek не передаватиме ваші персональні дані на міжнародний рівень без обґрунтованого забезпечення захисту прав і свобод вас як суб’єкта даних. Ми ніколи не продаємо ваші дані та не передаємо їх іншим третім сторонам з метою отримання прямої або непрямої фінансової вигоди. Щоб отримати інформацію про сторонніх одержувачів ваших персональних даних, розгорніть відповідний розділ нижче. Будь ласка, врахуйте, що ви можете належати до кількох категорій. Якщо вам потрібна додаткова допомога, зв’яжіться з нашим спеціалістом із захисту даних за адресою privacy@livatek.com.
 5. Де Livatek зберігає ваші персональні дані
  Дані, зібрані Livatek, зберігаються в інформаційних системах, якими володіє та керує Livatek, а також у хмарних системах. Вся інформація, яку ви надаєте Livatek, зберігається (включаючи резервні копії) у захищеному середовищі, сертифікованому відповідно до провідних світових стандартів безпеки (наразі ISO/IEC 27001:2013 «Система управління інформаційною безпекою»). Отримавши персональні дані від вас, третьої сторони або публічного джерела, Livatek використовуватиме всі процедури та заходи безпеки, щоб уникнути несанкціонованого доступу, втрати, розголошення чи зміни персональних даних. Зверніть увагу, що, на жаль, передача інформації через Інтернет (у тому числі електронною поштою) не є повністю безпечною, і, хоча Livatek зробить усе можливе для захисту ваших персональних даних, ми не можемо гарантувати безпеку ваших даних при передачі. Отже, продовжуйте будь-яку таку передачу на свій страх і ризик.
 6. Термін зберігання
  Ми зберігаємо ваші персональні дані протягом обмеженого проміжку часу, який залежить від типу даних, мети обробки, вимог законодавства та тривалості договірних відносин з Livatek. Щоб отримати інформацію про термін зберігання ваших персональних даних, розгорніть відповідний розділ нижче. Будь ласка, врахуйте, що ви можете належати до кількох категорій. Якщо вам потрібна додаткова допомога, зв’яжіться з нашим спеціалістом із захисту даних за адресою privacy@livatek.com.
 7. Права суб’єкта персональних даних
  Як суб’єкт персональних даних ви маєте такі права:
  – право на отримання інформації щодо ваших персональних даних;
  – право на доступ до ваших персональних даних;
  – право на перенесення даних;
  – право відкликати згоду;
  – право на виправлення помилок у ваших персональних даних;
  – право зупинити необґрунтовану обробку;
  – право бути забутим (на видалення ваших персональних даних);
  – право знати про існування автоматизованого індивідуального прийняття рішень і заперечувати з цього приводу;
  – право подати скаргу до контролювального органу.